iCloud kilitli iCloud harekete geçirmek iPhone bypass nasıl TURKISH

Neden insanlar iCloud harekete geçirmek iPhone/iPad üzerinde atlamak?

İCloud harekete geçirmek yan yol gereksinimini genellikle en az düzeydedir bir her zaman kendi iCloud hesap detaylarını bildiği gibi. Ama senin durumunda misplaced ya da kazara biri tarafından (genellikle çalıntı), iCloud harekete geçirmek yan yol atılıyor bir iyi niyetle cihazın sahibi hakkında gerekli ayrıntıları öğrenmek için gelemez tek çözüm cihazdır.

iCloud hesabı, kolayca kesmek olsa bile, hala yetenekli bilgisayar korsanları tarafından ya da sade bir şekilde hesap bilgilerinizi farkında olan insanlar tarafından kesmek olabilir. Bir düzenli girişimleriyle kesmek (veya) değiştirilen dikkate almaya çalıştığında, aslında iDevice kendi kendine reset ve toplam sahip olmasını istediği bir şey olan veri kaybına neden.

DNS yöntemiyle iCloud harekete geçirmek yan yol.

Iken iPhone tam bir bilinmeyen varlığının tutun ve aynı onun gerçek sahibine geri dönüş ve sahibi uygun ayrıntılarını gerektiren istiyor, bu kısa zaman diliminde aşağıdaki yöntemi uygulayarak elde edilebilir.

Belgili tanımlık harekete geçirmek pencere, basın ev düğme ve Wi-Fi ayarları seçin ve sonra musluk ‘ı’ üstünde bir daire ile bağlı. Şimdi varolan DNS sunucusunu kaldırmak ve özel bir hareket koymak için zamanı.

1. Adım: Yeni DNS sunucusu 78.109.17.60 girmeniz gerekir.

Adım 2: geri dokunun.

Adım 3: musluk yapılır.

Adım 4: Etkinleştirme Yardım dokunun.

Bir kez yukarıda belirtilen kolay adımları gerçekleştirmek, bir mesaj benim sunucuya başarıyla bağlandıysanız söyleyerek görünür”.

Sağ üst menüsünde dokunun ve uygulamaları YouTube, posta, haritalar, oyun, sosyal, kullanıcı sohbet, Video, ses ve diğer gibi kullanılabilecek bir sayı arasında kaydırma. Sence telefon sahibi için gereksinim duyduğunuz bilgileri sağlayabilir uygun uygulamayı seçin.

Uygun bir araç yardımı ile iCloud harekete geçirmek yan yol.

Fonksiyonel araçlar kullanılabilir iPhone veya iPad için iCloud harekete geçirmek yan yol kullanışlı gelebilir sınırlı sayıda vardır. Adları biri ‘ iCloud harekete geçirmek yan yol Aracı sürüm 1.4’. Araçlar adı ne diyor ve kullanmak için gerçekten kolay bir araçtır tarafından uymaktadır.

Bir etkin bir şekilde bu aracı kullanmak için izlenecek adımlar aşağıdadır.

Adım 1: Download ve install belgili tanımlık kullanma üstünde senin okul sırası.

Adım 2: uygulamayı başlatmak ve masaüstünüze iPhone’unuzu USB kablosuyla bağlayın.

Adım 3: Araç aygıtınız şimdi tarar ve onun IMEI numarasını okur.

Adım 4: “Yan yol harekete geçirmek Lock” butonuna tıklayın ve sabırla tamamlanmak üzere prosedür bekleyin. Aracı aygıtlar IMEI kodunu yardımıyla nerede bu sonlandırmak ve aygıtınızın tüm bağlantılı iCloud hesabı silmek–dan elma sunucularına bağlanır.

Adım 5: işlemi tamamlandıktan sonra senin telefonun bağlantısını kesin ve bu yeniden doğmuş gibi. İCloud kilit kalıcı olarak kaldırıldı ve dolayısıyla önceden etkinleştirme hiçbir türlü aygıtı kullanmak için gerekli olduğunu fark edeceksiniz.

Nasıl uzaktan kayıp iPhone verileri silmek için.

Not: devam etmeden önce bir kez iPhone’dan tüm veriler silinir, artık ‘iPhone’umu bul’ kullanmak mümkün olacak ve tüm senin veri-ecek var olmak silmek tamamen bilmeli.

Adım 1: Denize indirmek benim iPhone tüm IOS aygıtta bulmak ve hesap kimlik bilgilerinizi girin. Herhangi bir IOS aygıt için bu yordamı kullanabilirsiniz.

Adım 2: Bir kez oturum açma, size hesabınıza bağlı tüm aygıtları görmek mümkün. Silmek istediğiniz aygıtı seçin.

Unutmayın ki sadece aranan benim iPhone özelliği kayıp aygıtınızda ve etkin ise, aygıtınız görüntülenebilir olacaktır.

 

 

3. Adım: Eylemleri düğmesi altındaki dokunun ve silmek dokunun.

 

 

 

Adım 4: Kayıp iPhone silmek için onay istenir ve sonra son bir kez için hesap bilgilerinizi doldurmak gerekli kılar.

 

Adım 5: Şimdi birlikte uygun bir mesaj ile kayıp iPhone üzerinde görünür bir ilgili kişi numarası doldurmak için gerektirecektir. Bu şekilde bir cömert kişi sizinle temas iPhone almak yardım alabilir.

 

 

Adım 6: gerekli bilgileri alındıktan sonra veri silme başlamak istiyorum ve tamamlandığında size bildirilir.

Basit hile biliyorsanız, iCloud hesabı güvenli tutmak oldukça kolaydır. İster iCloud üstünde senin iPhone ya da diğer Apple cihaz kullanıyorsanız, aşağıdaki adımları bilgilerinizi güvenli tutulmasını sağlayacaktır. Ve gerçekten iCloud etkinleştirme işlemini atlayan kolaydır!

iCloud kilitli iCloud harekete geçirmek iPhone bypass nasıl TURKISH” için 2 yorum

 • 17 Aralık 2017 tarihinde, saat 12:27
  Permalink

  Herkeze slm telefon aldım icould sorunu çıktı şifre kiraladım bu yolla halledebilirmiyim yardimci olucak varmı candere13@hotmail.com

  Yanıtla
  • 8 Ocak 2018 tarihinde, saat 02:25
   Permalink

   Şifre kiraladım ile kastın tam olarak nedir ?

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: